תושבים יקרים , כחלק משיפור השירות לתושב, מועצה מקומית לקייה העלתה לאוויר אתר אינטרנט  כך שתוכלו לגלוש בו בהנאה, להתעדכן בחדשות המועצה ולקבל מידע במגוון רחב של נושאים. בחודשים הקרובים נמשיך להוסיף מידע רב על פעילות המועצה, דו"חות כספים, דו"חות ביקורת ועוד, במטרה להגביר את השקיפות בפעילות המועצה. באתר מידע לגבי שירותי המועצה למענכם עם האפשרות ליצירת קשר עם אגפי ומחלקות המועצה.

 אתר אינטרנט חדש ומוגש עם רכיבי נגישות אשר יאפשר לגולשים עם מוגבלות לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות, כפי שמקבל כלל הציבור, ויוכלו לנהל חיים עצמאיים ומלאים ובלי תלות בזולת.

בחזוני, החינוך הוא מנוף לאיכות חיים. טיבה של מערכת החינוך וההשקעה בדור הצעיר מהווים בסיס מרכזי להתפתחות הישוב ולקביעת סטנדרטים של איכות חיים גבוהה. סביב מערכת חינוך איכותית מתפתחת קהילה חזקה וערכית – קהילה המביטה קדימה ומבטיחה את עתידה.

פני המועצה שלנו, לעבר העתיד, המועצה צומחת וגדלה, מתאכלסת ומשנה את פניה ואנו בשאיפה להתקדם להתפתח, לטפח ולפתח, לשמש דוגמה ומופת בכל תחומי החיים, להצטיין ולגדל כאן דור חדש ואיכותי, של צעירים בעלי ערכים, אזרחים אכפתיים וטובים למדינה ותושבים מעורבים התורמים לקהילה המקומית ולחברה. 

נמשיך להיות קשובים לצרכים השונים בקהילה, לפעול בשיתוף עם הוועדים, הפורומים הציבוריים ובעלי התפקידים בשטח, על מנת לשפר את איכות החיים ולהוביל יחד תהליכים של התחדשות וצמיחה בישוב. ברצוני להודות לכל השותפים, הפעילים והמתנדבים, הנרתמים לעשייה הציבורית.

ראש המועצה אחמד אלאסד

ברכת ראש המועצה המקומית להחלטת הממשלה מספר 2397